1991 yılında kurulan Acıbadem Hastanesi ilk olarak Kadıköy’de açılmıştır. Mehmet Ali Aydınlar tarafından kurulan Acıbadem Hastaneleri günümüzde ülkemizin en büyük özel hastanelerindendir.

1995 yılında Bağdat Caddesinde açılan ikinci hastane ile hastane zincirini büyüten Acıbadem günümüzde 18 hastane ve 13 tıp merkezine sahiptir. Toplamda 2500 sağlık çalışanı bulunan Acıbadem ülkemize en iyi sağlık hizmeti veren özel kuruluşların arasında yer almaktadır.

1956 senesinde Malatya’da dünyaya gelen Mehmet Ali Aydınlar zamanla birçok işte çalışmıştır. Bir dönem Türkiye Futbol Federasyonu başkanlığı görevi de yapan Aydınlar, iş hayatına muhasebecilik yaparak başlamıştır.

12 yıl boyunca muhasebecilik yapan Aydınlar Kadıköy’de kendi imkanları ile Acıbadem hastanesinin temellerini atmıştır. Aydınlar hastane açmasının yanı sıra ülkemizin birçok noktasında hayır işi yaparak ülkemize hatırı sayılır işler yapmıştır.

Ülkemizin köklü hastanelerinden birisi olan Acıbadem birçok spor kulübüne sponsorluk yapmaktadır. Acıbadem hastanesi hastalarına ve müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla müşteri hizmetlerini kurmuştur.

Acıbadem Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
444 55 44

Acıbadem Sağlık Grubu Genel Müdürlüğü İletişim Numarası
0216 544 38 00

Acıbadem Laboratuvar Sonuçları Sorgulama

Acıbadem müşteri hizmetleri bir adet 444’lü iletişim numarasına sahiptir. Ayrıca çeşitli konularda genel müdürlüğe ulaşmak isteyenler için sabit numaraya sahiptir.

Hastane ile alakalı soru, istek, öneri ve şikayetlerinizi müşteri hizmetleri aracılığı ile hastaneye iletebilirsiniz. Ayrıca muayeneniz ile ilgili tahlil sonuçlarını öğrenebilmek için laboratuvar sonuç sorgulama sistemini kullanabilirsiniz.

Acıbadem tıp alanında gelişen teknolojiyi yakından takip ediyor ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaya devam edfiyor.  Müşteri Hizmetleri hafta içi her gün mesai saatleri içerisinde hizmet vermektedir.