Acıbadem Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası | Müşteri Temsilcisi
 

Acıbadem Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Acıbadem Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

1991 yılında kurulan Acıbadem Hastanesi ilk olarak Kadıköy’de açılmıştır. Mehmet Ali Aydınlar tarafından kurulan Acıbadem Hastaneleri günümüzde ülkemizin en büyük özel hastanelerindendir. 1995 yılında Bağdat Caddesinde açılan ikinci hastane ile hastane zincirini büyüten Acıbadem günümüzde 18 hastane ve 13 tıp merkezine sahiptir. Toplamda 2500 sağlık çalışanı bulunan Acıbadem ülkemize en iyi sağlık hizmeti veren özel kuruluşların arasında yer almaktadır.

1956 senesinde Malatya’da dünyaya gelen Mehmet Ali Aydınlar zamanla birçok işte çalışmıştır. Bir dönem Türkiye Futbol Federasyonu başkanlığı görevi de yapan Aydınlar, iş hayatına muhasebecilik yaparak başlamıştır. 12 yıl boyunca muhasebecilik yapan Aydınlar Kadıköy’de kendi imkanları ile Acıbadem hastanesinin temellerini atmıştır. Aydınlar hastane açmasının yanı sıra ülkemizin birçok noktasında hayır işi yaparak ülkemize hatırı sayılır işler yapmıştır.

Ülkemizin köklü hastanelerinden birisi olan Acıbadem birçok spor kulübüne sponsorluk yapmaktadır. Acıbadem hastanesi hastalarına ve müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla müşteri hizmetlerini kurmuştur.

Acıbadem Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
444 55 44

Acıbadem Sağlık Grubu Genel Müdürlüğü İletişim Numarası
0216 544 38 00

Acıbadem Laboratuvar Sonuçları Sorgulama

Acıbadem müşteri hizmetleri bir adet 444’lü iletişim numarasına sahiptir. Ayrıca çeşitli konularda genel müdürlüğe ulaşmak isteyenler için sabit numaraya sahiptir. Hastane ile alakalı soru, istek, öneri ve şikayetlerinizi müşteri hizmetleri aracılığı ile hastaneye iletebilirsiniz. Ayrıca muayeneniz ile ilgili tahlil sonuçlarını öğrenebilmek için laboratuvar sonuç sorgulama sistemini kullanabilirsiniz.

Acıbadem Müşteri Hizmetleri hafta içi her gün mesai saatleri içerisinde hizmet vermektedir.

Arama Terimleri: acıbadem iletişim bilgileri, acıbadem telefon no, acıbadem irtibat tel, acıbadem canlı destek, acıbadem çağrı merkezi, acıbadem şikayet hattı

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Acıbadem çağrı merkezi telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin iletişim bilgilerine, verdiğimiz Acıbadem irtibat no ile ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star
İlginizi çekebilir :  HGS Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Cevapla