Accessorize, 1984 yılında Londra’da ürünlerini satmaya başlayarak piyasaya girmiştir. Daha sonra ise dünya çağında birçok mağaza açmıştır. Son olarak da Türkiye’de mağaza açmış olan firma, satışını yaptığı ürünlerle müşterilerin ilgisini çekmekte, kalitesiyle kullanımının yoğunlaşmasını sağlamaktadır. Birçok kişi bu ürünleri severek kullanmakta ve satın almaktadır.

Accessorize, aslında Starbucks, İkea gibi dünya devi markalardan bir tanesidir. Bu marka satışın yaptığı aksesuar ürünleriyle beğeni kazanmakta, her geçen gün adını duyurmaya devam etmektedir. Müşterilerine internet üzerinden alışveriş yapmaya imkan sağlayan firma, birçok ortak alışveriş sisteminde ve kendi web sitesinde bu satışları yürütmektedir. Türkiye’nin her yerine sorunsuz şekilde kargolama işlemi yapılmaktadır.

Bu kadar bilinen bir marka olması, müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmalarından da kaynaklanmaktadır. Müşteriler için bir çağrı merkezi oluşturulmuş olup, bu merkez ile tüm sorunlar hızlı bir şekilde halledilmeye çalışılmaktadır.

Accessorize Müşteri Hizmetleri

Çağrı merkezi hafta içi her gün saat 10.00 ile 17.30 arasında müşterilere kesintisiz olarak hizmet sağlamaktadır. Fakat resmi tatillerde hizmet verilmemektedir. Müşteriler, firma ile ilgili yaşadığı her şeyde çağrı merkezini arayabilirler.

Çağrı Merkezi Telefon Numarası: 0212 319 90 90

Bu numara üzerinden firma ile iletişime geçilebilecektir. Müşteri temsilcileri, müşterilerin memnuniyeti açısından tüm problemleri çözmeye çalışmakta ve yardımcı olmaktadır.

Accessorize Çağrı Merkezi Hizmetleri

Çağrı merkezini birçok farklı sebepten dolayı arayabilirsiniz. Bu sebepler şikayet, sorun, öneri, bildiri gibi şeyler olabilir.

Accessorize vasıtasıyla bir ürün satın almış olabilirsiniz. Bu ürün beklediğiniz gibi çıkmadı mı? Veya yanlış bir ürün gönderimi de yapılmış olabilir. Bu durumda hemen çağrı merkezini aramalısınız. Çağrı merkezine durumu izah etmeniz sonucunda müşteri temsilciniz sizi doğru şekilde yönlendirecektir. Kısa süre içerisinde de ürününüzün değişim işlemi yapılacaktır.

Bir Accessorize mağazasına gitmiş olabilirsiniz. Mağaza çalışanlarından herhangi birinin davranışı size ters gelmiş veya sizi rahatsız etmiş olabilir. Bu mağaza çalışanı hakkındaki şikayetinizi de çağrı merkezi telefon numarası üzerinden bildirebilirsiniz. Şikayetiniz dikkate alınarak çalışan için gerekli işlemler yapılacaktır.

Ayrıca kampanyalar hakkında bilgi alabilmek için de bu numarayı kullanabilirsiniz. Temsilci kampanyalar hakkında detaylı bilgiyi sizlere aktaracaktır.