Acar Home, 1950 yılında küçük bir dükkanla piyasaya giriş yapmış bir üretim şirketidir. Bu şirket başta mutfak malzemeleri olmak üzere birçok aksesuar üretimi yapmaktadır. Başlangıçta sadece sandık yapan bu şirket, günümüzde sürekli üretim yapan büyük bir firma haline gelmiştir.

Üretilen mutfak malzemeleri, aksesuarlar ve birçok çeşit müşterileri tarafından beğenilmektedir. Ayrıca Acar Home’un günümüzde birçok bayisi ve mağazası da bulunmaktadır. Üretilen ürünlerin satışı internet üzerinden de yapılmaktadır.

Acar Home Müşteri Hizmetleri

Her büyük şirketin yaptığı gibi Acar Home da müşteri memnuniyetine büyük önem göstermektedir. Bu nedenle müşteri iletişimi için bir çağrı merkezi oluşturmuştur. Müşteriler bu çağrı merkezinden sürekli olarak destek alabilmektedir.

Acar Home Müşteri Hizmetleri Numarası: 0212 659 74 77 – 0212 659 74 78

Bu müşteri hizmetleri numaralarından iş saatleri arasında iletişime geçerek her konu hakkında bilgi alınabiliyor. Ayrıca hızlı destek amacıyla oluşturulmuş bir de Whatsapp destek numarası bulunmaktadır. Bu numara üzerinden de Whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı: 0530 128 25 39

Bu numaralar dışında Acar Home, resmi web sitesi üzerinden de canlı destek hizmeti vermektedir. Web sitesi üzerinde bulunan sağ alt köşedeki canlı destek butonuyla anlık olarak destek alabiliyorsunuz.

Acar Home İletişim Kurma Nedenleri

Müşteri memnuniyetine büyük önem veren şirket, müşteri destek hatları üzerinden her türlü konuda yardımcı olmaktadır. Bu hataları önerilerinizi, geri bildirimlerinizi ve görüşlerinizi bırakmak için de arayabilirsiniz.

Acar Home vasıtasıyla almış olduğunu bir ürün yanlış gelmişse hemn müşteri hizmetleriyle görüşme sağlayabilirsiniz. Müşteri temsilcisi sizleri doğru şekilde yönlendirecek, ürününüzün değişimini veya iadesini kolay bir şekilde yapmanıza yardımcı olacaktır.

Herhangi bir Acar Home mağazası ile yaşadığınız problemlerde müşteri hizmetleriyle görüşme sağlayabilirsiniz. Temsilci şikayetlerinizi ve görüşlerinizi dikkate alarak gerekli işlemlerin başlamasına yardımcı olacak, mağduriyetinizi gidermek için elinden geleni yapacaktır.

Müşteri şikayetleri her firmada olduğu gibi bu firma için de internet üzerinde yer almaktadır. Fakat Acar Home müşteri memnuniyetine büyük önem verdiği için birçok şikayetin çözümlenmesine yardımcı olmuş durumdadır.