Abdullah Gül Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası | Müşteri Temsilcisi
 

Abdullah Gül Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası

Abdullah Gül Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası

Son yıllarda ülkemizde her şehirde bir üniversite açılarak ülke genelindeki tüm öğrencilerin yüksek öğrenim görebilmesi ve eğitim seviyesinin artması hedeflenmiştir. Bu hedeflerden bir tanesi de Kayseri de 2010 yılında açılan Abdullah Gül Üniversitesidir. Adını Türkiye Cumhuriyeti 11.Cumhurbaşkkanı Abdullah Gül’den alan Üniversite Kayseri de yer alan 4 üniversiteden bir tanesidir. AGÜ, ülkemizde vakıf destekli devlet üniversite olma özelliğini taşıyan ilk üniversitedir. Üniversite ülkemizin en büyük sanayi bölgelerinden birisi olan Sümerbank Bez Fabrikası’nın bir eğitim kurumuna dönüşümü ile oluşturulmuştur. Kurum ayrıca ilk öğrencilerini 2013 – 2014 eğitim öğretim yılında almıştır.

Abdullah Gül Üniversitesi birçok fakülte ve enstitüye sahip oldukça genç ve dinamik üniversitelerimizin arasında yer almaktadır. Bu bölümlerden birkaçı şöyle;

Bilgisayar, Elektrik – Elektronik, Endüstri, İnşaat ve Makine Mühendisliği Bölümleri

Mimarlık Fakültesi, İşletme Fakültesi, İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi, Fen Bilimleri Enstitüsü gibi birçok Fakülte ve Enstitüye sahiptir.

Abdullah Gül Üniversitesi Öğrenci İşleri Telefon Numarası
0 (352) 224 88 00

Abdullah Gül Üniversitesi 0352’li bir öğrenci işleri iletişim numarasına sahiptir. Öğrenci işlerini arayarak herhangi öğrencilik işlemlerinizi yaptırabilir sorunlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Arama Terimleri: abdullah gül üniversitesi iletişim bilgileri, abdullah gül üniversitesi telefon no, abdullah gül üniversitesi irtibat tel, abdullah gül üniversitesi canlı destek, abdullah gül üniversitesi çağrı merkezi, abdullah gül üniversitesi şikayet hattı

Değerlendirme
Tarih: 
Açıklama: 
Abdullah Gül Üniversitesi öğrenci işleri telefon numarasına ve müşteri hizmetlerinin iletişim bilgilerine, verdiğimiz Abdullah Gül Üniversitesi irtibat no ile ulaşabilirsiniz.
Puan:
51star1star1star1star1star
İlginizi çekebilir :  Abant İzzet Baysal Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası

Cevapla