A101 markası 2008 yılında “Harca, Harca Bitmez” sloganı ile ülkemizde marketçilik yapmaya başlamıştır. 2008 yılında Zapsu ailesi tarafından kurulan firma Bank Asya ile finansal konuda anlaşmaya varmış daha sonra aile ekonomik sıkıntılar yaşayınca banka borçlara karşılık hisse devralmıştır. Banka daha sonra faydalı görmediği hisseleri İrfan Hacıosmanoğlu, Sayın Ailesi, Forum Süt A.Ş. ve Murat Sungurlu’ya satmıştır. 2009 yılında ise Aydın ailesi Bankanın tüm hisselerini satın alarak firmanın yönetim konumuna geçmiştir. Günümüzde market Aydın ailesi tarafından yönetilmektedir.

A101 perakende ürün satışı yapan marketler zinciridir. Sahip olduğu uygun fiyatlar ve kampanyaları ile müşterilerin ilgisini çeken market Türkiye’nin her ilinde birçok noktada bulunmaktadır. Her ildeki market konsepti birbirine oldukça yakındır. Türkiye genelinde milyonlarca müşteriye sahiptirler. A101 müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için müşteri hizmetlerine sahiptir.

A101 Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
0 216 633 25 00

A101 Müşteri Hizmetleri İletişim Mail Adresi
iletisim@a101.com.tr

A101 Bölge Müdürlükleri

A101 müşteri hizmetleri bir sabit numaraya sahiptir. Bu numarayı arayarak satın aldığınız ürünler hakkında veya aldığınız hizmet hakkındaki şikayetlerinizi firmaya iletebilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerini arayarak soru, istek ve önerilerinizi firmaya iletebilirsiniz. Ayrıca yazılı olarak iletişim kurmak ister iseniz firmaya mail atabilirsiniz.