1v1y.com, Bir Varmış Bir Yokmuş ismiyle moda ve hazır giyim alanında perakende satış yapmaktadır. Hazır giyim sektöründe markalara ve ürünlere yer veren satış sitesinde kullanıcılarına fırsat kampanyaları sunmaktadır. Son trend ürünlerin yanı sıra geçmiş sezonlardaki ürünleri de indirimlerle satışa sunmaktadır. 1v1y.com, alışveriş deneyimini müşteri memnuniyeti ile sonuçlandırmak için çalışmalarını sürdürmektedir. 1v1y.com müşteri hizmetleri, müşterilere satış öncesi bilgilendirme hizmetini sunarken buna ek olarak satış sonrasında da destek çalışmalarını yürütmektedir.

1v1y.com Müşteri Temsilcisi

1v1y.com müşteri hizmetleri 444 56 64 numaralı iletişim kanalından hizmet vermektedir. 1v1y.com müşteri temsilcisi ile canlı görüşme gerçekleştirmek için hafta içi 08:00 – 00:00, hafta sonu ise 10:00- 19:00 saatleri arasında iletişime geçebilirsiniz. Yapacağınız görüşmelerde satışı yapılan ürünler hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Satın aldığınız ürünleri değerlendirmek için ise soru, öneri ve şikayet adı altında bildirim yapabilir ve sonuçlanmasını takip edebilirsiniz.

1v1y.com müşteri hizmetleri, satış sonrasında destek sunmaktadır. İnternet sitesi üzerinden satın aldığınız ürünlerin sipariş detayı, ürün iptali, sipariş iptali, ürün ekleme, garanti, iade ve değişim işlemleri için belirtilen prosedürleri takip edebilir veya müşteri temsilcisi ile iletişime geçerek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

1v1y.com destek ekibi ile yazılı ve görsel şekilde iletişim kurmak için destek@1v1y.com mail adresini kullanabilir veya internet sitesi içerisinde yer alan “İletişim Formunu” eksiksiz doldurarak destek ekibinin sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

1v1y.com İade ve Değişim Koşulları

İade ve değişim koşulları prosedüründe yer alan ifadelere göre, satın aldığınız ürün elinize ulaştıktan sonraki ilk 14 gün içerisinde iade etme hakkına sahip olursunuz. İade edeceğiniz ürünlerin kullanılmamış, orijinal ambalajında ve faturalı olmasına dikkat ediniz. Aksi takdirde iade onayı alamayacak ve paranız iade edilmeyecektir.

Belirlenen hijyen kuralları gereğince iç giyim, bikini, mayo gibi ürünlerin iadesi yapılmamaktadır. Bu ürünlere ek olarak kırtasiye malzemeleri, CD, DVD ve kozmetik ürünlerinin iadesinin yapılabilmesi için ambalajının açılmamış olması gerekmektedir. İade işlemleri sırasında oluşan kargo masrafı 1v1y.com tarafından karşılanmaktadır. Bu işlemler sırasında yaşanabilecek olası problemlerinizin çözümü için 1v1y.com müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.